2001
RC1 ~ 22.04. Lehin lenkki (6,85 km)
RC2 ~ 27.04. Oisen lenkki (9,3 km)
RC3 ~ 16.07. RC Eemeli -ratagolf
RC4 ~ 21.07. Hämeenlinnan puolimaraton (21,1 km)
RC5 ~ 19.08. RC Eemeli -seitsenottelu
RC6 ~ 02.09. Ahveniston hölkkä (8,1 km)
RC7 ~ 23.09. Finlandia-maastopyöräily (25 km)
RC8 ~ 29.09. Kahden mailin juoksu YK:n kunniaksi
2002
RC1 ~ 06.04. Teivo Cup 6/2002 (5,0 km)
RC2 ~ 24.05. Oisen lenkki (9,3 km)
RC3 ~ 20.06. Omituinen 3-ottelu
RC4 ~ 13.07. RC Eemeli mailapeliturnaus
RC5 ~ 14.08. RC Eemeli 1500 m
RC6 ~ 07.09. Vaasan puolimaraton
RC7 ~ 14.09. RC Eemeli 8-ball championships
RC8 ~ 19.10. Jaskan Jolkku (25 km)
2003
RC1 ~ 06.01. 400 m vapaauinti, Jyväskylä
RC2 ~ 04.05. Jyväskylän katujuoksu (10,55 km)
RC3 ~ 24.08. RC Eemelin keilausmestaruuskisat, Tampere
RC4 ~ 07.09. eCross Classic (17,5 km), Espoo
RC5 ~ 21.09. Finlandia-maastopyöräily (66 km), Hollola
RC6 ~ 18.10. Jaskan Jolkku (25 km), Hämeenlinna
RC7 ~ 22.11. Teivo Cup 1/2004 (5 km), Ylöjärvi
RC8 ~ 20.12. Teivo Cup 2/2004 (5 km), Ylöjärvi
2004
RC1 ~ 02.05. Jyväskylän katujuoksu (10,55 km)
RC2 ~ 15.05. 5000 m pudotusjuoksu, Tampere
RC3 ~ 10.07. RC Eemeli maastotriathlon, Tampere
RC4 ~ 24.07. Hämeenlinnan kaupunkimaraton
RC5 ~ 14.08. Ratagolf, Tampere
RC6 ~ 14.08. Frisbeegolf, Tampere
RC7 ~ 28.08. RC Eemeli rullaluistelu, 50 km (Jyväskylä)
RC8 ~ 18.09. Siltojen juoksu 13,2 km (Jyväskylä)
2005
RC1 ~ 05.02. 10 + 10 km hiihto (p), Palokka
RC2 ~ 12.03. Dunder Förmiddagen, Ylöjärvi
RC3 ~ 29.04. Oisen lenkki 9,3 km, Lammi
RC4 ~ 22.05. eTampere puolimaraton
RC5 ~ 01.06. 10 * 100 m juoksu, Palokka
RC6 ~ 02.07. Paavo Nurmi marathon, Turku
RC7 ~ 27.08. RC Eemeli kuulantyöntö
RC8 ~ 08.09. Iltarastit
2006
RC1 ~ 19.03. Talvitriathlon, juoksu - pyöräily - hiihto (v),
RC2 ~ 28.04. Oisen lenkki 9,3 km, Lammi
RC3 ~ 01.07. Paavo Nurmi -puolimaraton, Turku
RC4 ~ 14.-15.07. TT-dygnet, Tampere
RC5 ~ 11.09. Iltarastit (suunnistus), Mastosjärvi
RC6 ~ 14.10. RC Eemeli -tarkkuusjuoksu, Tampere
RC7 ~ 19.11. 400 m vapaauinti, Jyväskylä
RC8 ~ 16.12. Kössiturnaus
2007
RC1 ~ 17.02. 800 m hallijuoksu, Tampere
RC2 ~ 24.02. Pyynikin testijuoksu 7,6 km, Tampere
RC3 ~ 17.03. Pogostan hiihto, 53 km (p), Ilomantsi
RC4 ~ 27.04. Oisen lenkki, 9,3 km, Lammi
RC5 ~ 06.06. Korkeushyppy, Tampere
RC6 ~ 28.07. Kukkia-triathlon, Luopioinen Pälkäne
RC7 ~ 18.08. RC-maastojuoksu
RC8 ~ 29.12. Sisäseinäkiipeily
2008
RC1 ~ 19.04. Pingisturnaus, Nääshalli, Tampere
RC2 ~ 25.05. Cooperin testi
RC3 ~ 23.08. Keihään- ja saappaanheitto molemmilla käsillä
RC4 ~ 04.09. Iltarastit
RC5 ~ 21.09. 5*400 m juoksu, Hämeenlinna
RC6 ~ 27.09. R5 eli Rauhiksen testijuoksu, Tampere
RC7 ~ 12.10. Vantaan maraton
RC8 ~ 15.11. Pingisturnaus, Tampere
2009
RC1 ~ 21.03. klo 14-16 Käsilläkävely, Nääshalli, Tampere
RC2 ~ 19.04. Teutjärven ympärijuoksu 14,5 km, Ruotsinpyhtää
RC3 ~ 03.05. Duathlon
RC4 ~ 27.06. Tahko MTB 60 km, Nilsiä
RC5 ~ 04.10. Pirkan hölkkä, Valkeakoski-Tampere
RC6 ~ 07.-08.11. Väsytysmara, Keski-Suomi
RC7 ~ 15.11. Sauvaylämäkijuoksu
RC8 ~ 15.11. Pallonheitto, kahden käden yhteistulos
2010
RC1 ~ 07.03. Pirkan hiihto (p), Niinisalo-Tampere
RC2 ~ 06.06. Cooperin testi
RC3 ~ 12.06. Vuokatti MTB
RC4 ~ 04.07. Ratakymppi
RC5 ~ 29.08. Maastotriathlon
RC6 ~ 25.09. R5 Varjo-R5, Tampere
RC7 ~ 25.09. Keilaus
RC8 ~ 03.10. Pirkan hölkkä, Valkeakoski-Tampere
2011
RC1 ~ 19.02. 300 m sekauinti
RC2 ~ 27.03. 300m hämähäkki radalla
RC3 ~ 24.07. Seitsenottelu
RC4 ~ 13.08. Maantiepyöräily n. 150 km
RC5 ~ 21.08. LETS Run (Laajavuori extreme run) 10 km
RC6 ~ 10.09. Jyväskiepin juoksu
RC7 ~ 30.09. 5000 m ratajuoksu
RC8 ~ 20.11. Sauvaylämäkijuoksu
2012
RC1 ~ 05.02. RC Eemeli kössiturnaus
RC2 ~ 12.02. Skiathlon
RC3 ~ 08.07. Keihäskolmiottelu
RC4 ~ 17.07. Nuorgamin ympärijuoksu
RC5 ~ 25.08. Keihäskolmiottelu
RC6 ~ 13.10. Jämin suunnistusmaraton
RC7 ~ 20.10. 5x2,1 km polkujuoksu
RC8 ~ 01.12. RC Eemeli kössiturnaus
2013
RC1 ~ 03.02. 400 m rintauinti, Jyväskylä
RC2 ~ 09.02. Teivo Cup 4/2013 (5 km), Ylöjärvi
RC3 ~ 16.03. Jyväskiepin hiihto (v) 10/20 km, Jyväskylä
RC4 ~ 29.06. Tahko MTB 120/60/45/25 km, Nilsiä
RC5 ~ 03.08. Aino ja Reino -maantiejuoksu 1440,4 m, Virolahti
RC6 ~ 31.08. Nuuksio Classic Trail Marathon, Espoo
RC7 ~ 24.10. Yösuunnistus, Jämsä
RC8 ~ 01.12. RC Eemeli kössiturnaus, Tampere
2014
RC1 ~ 29.05. Bodom trail
RC2 ~ 25.06. Keilaus
RC3 ~ 29.06. BMX-pyöräily
RC4 ~ 19.07. Kukkia Triathlon
RC5 ~ 16.08. Maailman vahvin eemeli
RC6 ~ 30.08. Keihäskolmiottelu
RC7 ~ 13.09. Finlandia Marathonin puolikas
RC8 ~ 30.11. RC Eemeli kössiturnaus
2015
RC1 ~ 24.04. Oiten lenkki
RC2 ~ 24.05. Ylämäkiriipaisu
RC3 ~ 01.08. Sprinttisuunnistus
RC4 ~ 15.08. 20-loikka
RC5 ~ 15.08. Frisbeegolf
RC6 ~ 29.08. Petääjärvijuoksu
RC7 ~ 25.10. Åland puolimaraton
RC8 ~ 28.11. Pingis
2016
RC1 ~ 02.04. Geokätköily
RC2 ~ 23.04. Soolorogaining
RC3 ~ 03.07. 1500 m radalla
RC4 ~ 28.07. Frisbeegolf
RC5 ~ 14.08. Kaukajärven yliuinti
RC6 ~ 21.08. Melonta
RC7 ~ 15.10. Wihan kilometrit 50 km
RC8 ~ 26.11. Pingis
2017
RC1 ~ 22.04. Kahvakuula
RC2 ~ 13.05. Sulkapallo
RC3 ~ 27.05. Aulanko MTB
RC4 ~ 10.06. Grano Games
RC5 ~ 17.06. Pikonlinna Swimrun
RC6 ~ 22.07. Keihäskolmiottelu
RC7 ~ 06.08. Rullaluistelu
RC8 ~ 29.10. Eemelin porrasjuoksu
2018
RC1 ~ 17.02. Teivocup 4/2018
RC2 ~ 27.04. Oiten lenkki
RC3 ~ 12.05. Soolorogaining
RC4 ~ 13.07. Merenkurkun rastipäivät
RC5 ~ 14.10. Wihan kilometrit
RC6 ~ 03.11. Raatojuoksu
RC7 ~ 17.11. Korkeushyppy
RC8 ~ 17.11. Ruumislypsy-kolmiottelu
2019
RC1 ~ su 03.03. Pirkan hiihto (p)
RC2 ~ su 17.03. 100 m juoksu
RC3 ~ pe 26.04. Oiten lenkki
RC4 ~ su 09.06. Frisbeegolf
RC5 ~ pe 12.07. Linnahölkkä
RC6 ~ su 25.08. Vertikaali 1000 m juoksu
RC7 ~ to 12.09. Iltarastit pitkä (suunnistus)
RC8 ~ su 27.10. Jämin suunnistusmaraton
2020
RC1 ~ su 28.06. Jämi Pyöräsuunnistus
RC2 ~ su 12.07. Koripallonheitto
RC3 ~ la 01.08. 50 m vu avovedessä
RC4 ~ ke 16.09. Yösuunnistus
RC5 ~ su 27.09. Mikonpäivän sprinttisuunnistus
RC6 ~ su 04.10. KiipMTB
RC7 ~ la 31.10. Helsinki Halloween Run
RC8 ~ su 29.11. Keilaus
2021
RC1 ~ la 29.05. Frisbeegolf
RC2 ~ su 13.06. Eemelin porrasjuoksu
RC3 ~ la 31.07. Hämeenlinnan kaupunkimaratonin puolimaraton
RC4 ~ la 28.08. Tikanheitto
RC5 ~ la 28.08. Parolan sotilaskuntorata + puttiralli
RC6 ~ su 26.09. Jalkapallon tekniikkaottelu
RC7 ~ ke 29.09. Yösuunnistus
RC8 ~ la 20.11. Pudotusjuoksu radalla
2001
1. Kiptoo, 22½
2. Keem, 21½
3. Patrik, 7
2002
1. Keem, 29
2. Kiptoo, 16½
3. Patrik, 15
4. Renoo, 14
2003
1. Kiptoo, 34
2. Keem, 31
3. Hazor, 26½
4. Boit, 26½
5. Renoo, 16
6. Patrik, 11
2004
1. Keem, 38½
2. Kiptoo, 38
3. Hazor, 32
4. Boit, 29
5. Renoo, 22
6. Ariok, 19
7. Patrik, 12
2005
1. Keem 39½
2. Boit, 35½
3. Hazor, 31
4. Kiptoo, 25
5. Renoo, 19
6. Patrik, 18½
7. Ariok, 18½
2006
1. Hazor, 35½
2. Kiptoo, 34½
3. Keem, 33½
4. Boit, 31½
5. Renoo, 20
6. Ariok, 17
7. Patrik, 10½
2007
1. Hazor, 53
2. Keem, 48
3. Kiptoo, 46
4. Mjev, 44½
5. Boit, 39
6. Trib, 29
7. Skeema, 28
8. Ariok, 24
9. Renoo, 19½
10. Patrik, 11½
2008
1. Keem, 60
2. Hazor, 58
3. Boit, 51
4. Skeema, 41
5. Mjev, 37½
6. Renoo, 37
7. Patrik, 35
8. Inzaghi, 29
9. Trib, 28
10. Kiptoo, 25
11. Ariok, 23
2009
1. Kiptoo, 67
2. Keem, 66½
3. Mythi, 58
4. Mjev, 55
5. Hazor, 51
6. Boit, 44
7. Retu, 41½
8. Renoo, 39½
9. Ariok, 37½
10. Skeema, 36½
11. Trib, 34
12. Patrik, 23
2010
1. Keem, 61½
2. Kiptoo, 59½
3. Mythi, 53
4. Renoo, 39½
5. Trib, 37
6. Ariok, 33
7. Boit, 29
8. Retu, 22½
9. Patrik, 18
10. Skeema, 15
11. Hazor, 13½
2011
1. Hazor, 70½
2. Keem, 59
3. Mythi, 58
4. Kiptoo, 58
5. Mjev, 51½
6. Boit, 47
7. Inzaghi, 45
8. Patrik, 36
9. Ariok, 34½
10. Skeema, 31½
11. Renoo, 23
12. Retu, 19
2012
1. Keem, 59
2. Hazor, 58
3. Boit, 51
4. Inzaghi, 44
5. Retu, 42
6. Kiptoo, 39
7. Mythi, 37
8. Renoo, 33
9. Mjev, 27
10. Patrik, 25½
11. Skeema, 25
12. Ariok, 25
2013
1. Keem, 62
2. Mythi, 57
3. Boit, 53½
4. Cliini, 53
5. Hazor, 50½
y. Jesh, 50
6. Ariok, 34
7. Kiptoo, 30
x. Tanja, 24½
8. Renoo, 23
9. Retu, 21
10. Mjev, 19
11. Skeema, 15
12. Patrik, 9
2014
1. Keem, 64
2. Renoo, 56½
3. Kiptoo, 54
4. Mjev, 53
5. Boit, 53
6. Skeema, 49
7. Ariok, 43
8. Mythi, 41
9. Hazor, 28½
10. Patrik, 24
11. Jesh, 15
12. Vapaa, 12
2015
1. Keem, 50½
2. Kiptoo, 40½
3. Renoo, 35½
4. Mjev, 33
5. Boit, 29
6. Skeema, 25
7. Ariok, 13
8. Patrik, 7½
2016
1. Boit, 59
2. Keem, 57½
3. Kiptoo, 50
4. Mythi, 45
5. Mjev, 42½
6. Renoo, 40
7. Patrik, 32
8. Cliini, 24
9. Skeema, 21
10. Hazor, 15
11. Jesh, 10
2017
1. Keem, 73
2. Boit, 71
3. Vaiccy, 59
4. Mythi, 56
5. Kiptoo, 51
6. Cliini, 42
7. Mjev, 38
8. Renoo, 26
9. Skeema, 21
10. Patrik, 19½
11. Marek, 16
12. Jesh, 11
13. Pjh, 10½
14. Ariok, 10
2018
1. Keem, 73
2. Mythi, 71
3. Boit, 68
4. Mjev, 64
5. Kiptoo, 52
6. Jaqui, 30
6. Cliini, 30
8. Marek, 25
2019
1. Keem, 66
2. Mythi, 65½
3. Cliini, 59
4. Boit, 47
5. Mjev, 44
6. Patrik, 29
7. Jesh, 27
8. Kiptoo, 24
9. Skeema, 18
10. Renoo 11